Lifecycle Management Уніфіковане управління життєвим циклом сертифіката Україна
Логотип департаменту безпеки WebTrust ТОВ Адграфікс

Оскільки тривалість життя сертифікатів продовжує скорочуватися, коротші періоди дії стимулюють більший поштовх до управління життєвим циклом сертифікатів. Наразі публічні сертифікати TLS потрібно оновлювати раз на рік, але перехід до 90-денного TLS означає у 4-5 разів більше робочого навантаження в майбутньому.

Lifecycle Management - управління життєвим циклом сертифіката

Автоматизоване керування життєвим циклом сертифікатів (CLM) більше не є приємним. Ідентифікаційні номери машин і людей зростають, а тривалість життя сертифікатів скорочується. Це вимагає високого рівня криптографічної гнучкості — основних компонентів CLM. За допомогою Digicert Certificate Manager ви можете усунути ризики керування сертифікатами вручну: отримати повну видимість і водночас усунути ймовірність людської помилки.

DigiCert® Trust Lifecycle Manager — це цифрове рішення для довіри для керування сертифікатами CA-agnostic і послуг PKI. Trust Lifecycle Manager централізує видимість і контроль над системою сертифікатів організації, зменшує ризики збою в бізнесі через закінчення терміну дії сертифіката або людську помилку, оптимізує операції за допомогою автоматизації та конфігурованих робочих процесів, а також підвищує гнучкість для швидкого виправлення або адаптації до змін у стандартах кібербезпеки. Trust Lifecycle Manager тісно поєднує керування сертифікатами CA-agnostic і PKI-послуги з найкращим у своєму класі публічним довірою DigiCert, надаючи клієнтам цілісну цифрову архітектуру довіри, яка забезпечує безперервність бізнесу та швидке вирішення проблем. Гнучкі, масштабовані варіанти розгортання DigiCert (хмарне, локальне або гібридне) відповідають потребам клієнтів.

Для компаній, які зосереджують свої зусилля на цифровій довірі і роблять це стратегічним імперативом для бізнесу - переваги помітні, включаючи надійну безвідмовну роботу, зниження ризику компрометації даних і підвищення довіри користувачів. DigiCert® Trust Lifecycle Manager забезпечує повний нагляд за широким спектром потреб у сертифікатах і PKI в організації: TLS/SSL, автентифікація користувачів і кінцевих точок, автентифікація сервера, захищена електронна пошта, проміжні центри сертифікації (ICA), локальне розгортання для конфіденційності та захисту даних.

Trust Lifecycle Manager об’єднує:

Тісний зв’язок керування життєвим циклом сертифіката без ЦС і PKI-сервісів із найкращим у своєму класі публічним довірою DigiCert.

Discovery Створює централізоване сховище всіх публічних і приватних сертифікатів із детальною видимістю та оперативним контролем. Оптимізувати роботу та визначити необхідні дії, щоб запобігти закінченню терміну дії сертифіката або усунути вразливості. Забезпечує надання та оновлення без використання рук або одним дотиком а також забезпечує керування центрами сертифікації та взаємодію з бізнес-системами

Управління життєвим циклом сертифікатів Trust Lifecycle Manager надає послуги виявлення, керування та автоматизації сертифікатів, які запобігають збоям у бізнесі шляхом зниження бізнес-ризику через збої в роботі сервісів, уразливості чи шахрайської діяльності, оптимізацію операцій і зменшення людських помилок, а також покращення гнучкості реагування на галузеві загрози і зміни в стандартах кібербезпеки.

Сервіси PKI Trust Lifecycle Manager забезпечують ICA та приватну видачу PKI для керування ідентифікацією та автентифікацією користувачів, серверів, пристроїв та інших ІТ-ресурсів із гнучкістю та автоматизацією, що спрощує вимоги до ІТ-ініціалізації та покращує адаптацію, продуктивність і безпеку.

DigiCert ONE: Платформа для цифрової довіри

DigiCert Trust Lifecycle Manager є частиною платформи DigiCert ONE, яка об’єднує пропозиції цифрової довіри DigiCert на сучасній контейнерній архітектурі, що забезпечує:

DigiCert співпрацює з замовником Lifecycle Manager на кожному етапі життєвого циклу сертифіката, забезпечуючи професійні послуги, менеджерів облікових записів клієнтів і першокласну підтримку, яку надає наша висококваліфікована команда технічної підтримки. Наші угоди про рівень обслуговування зв’язують випуск через керівництво, гарантуючи, що ваша організація здатна оперативно реагувати на будь-які проблеми, які потребують ефективного усунення несправностей або їх усунення. Взаємодія з корпоративними системами: