Lifecycle Management Уніфіковане управління життєвим циклом сертифіката Україна
Логотип департаменту безпеки WebTrust ТОВ Адграфікс

Всі сервери. Всі підписи. Всі користувачі. Всі пристрої...
Усе керується на одній платформі !
Вся сім'я PKI під одним дахом !

DigiCert ONE Платформа цифрової довіри

DigiCert ONE - це сучасний цілісний підхід до управління PKI. DigiCert ONE, побудований на передовій конструкції на основі контейнерів, дозволяє швидко розгортати служби PKI або перевірку особи в будь-якому середовищі. Розгортайте нові служби за частку часу з наскрізним керуванням користувачами та пристроями в будь-якому масштабі. Це переосмислена PKI. DigiCert ONE - це новий підхід до PKI, створений із гнучкістю та потужністю для керування будь-яким розгортанням або робочим процесом:

Enterprise TrustPublic Trust (CertCentral)
Private Trust
CLM & PKI Service (Trust Lifecycle Manager)
Device TrustEmbedded Trust Manager
IoT Trust Manager
Software TrustSoftware Trust Manager
Cintent TrustDocument Trust Manager
DNS TrustDNS Trust Manager
Performance Monitoring
Можливості розгортання
PKI-як-Seívice
Мінімізуйте свій крок, передавши DigiCeít повні можливості керування.
Customeí Cloud
Корістувач має повний контроль над середовищем
On-Píemises
Модель розгортання, яка легко встановлюється. Customeí має повний набір свого середовища, яке можна реалізувати в хмарному рідному, локальному середовищі.

DigiCert ONE - це уніфікований набір продуктів цифрової довіри, які дозволяють розгортати декілька рішень PKI і керувати ними в будь-якому середовищі. Платформа DigiCert ONE є гнучкою та масштабованою відповідно до ваших конкретних потреб PKI та підключення. Послуги PKI включають шифрування та перевірку для користувачів, серверів і пристроїв, процесів Інтернету речей, а також код і підпис документів. Швидке та гнучке рішення - DigiCert ONE досить гнучкий, щоб задовольнити будь-які потреби. Завдяки сучасній контейнерній архітектурі DigiCert ONE не тільки добре масштабується, але й надзвичайно швидко налаштовується. Час налаштування вимірюється хвилинами або годинами замість тижнів, незалежно від розміру чи конфігурації вашого поточного середовища. Це блискавично швидке розгортання гарантує, що ви видаєте і керуєте сертифікатами без ускладнень і витрат на консультантів і стандартних процесів інтеграції.

Корпоративні послуги та підтримка
DigiCert співпрацює з вашою організацією на кожному етапі життєвого циклу сертифікату, пропонуючи професійні послуги, менеджерів по роботі з клієнтами та преміальну підтримку, яку нада висококваліфікована команда технічної підтримки DigiCert. Угоди про рівень обслуговування пов'язують процес видачі з управлінням, гарантуючи, що ваша організація зможе оперативно реагувати на будь-які проблеми, які потребують ефективного усунення несправностей або усунення.

Взаємодія з корпоративними системами

Компанії, які зосереджують свої зусилля на цифрових цілях, і роблять це стратегічним запорукою бізнесу, отримують помітні переваги, включно з надійним часом безвідмовної роботи, зниженим ризиком компіляції даних і ускладненим використанням.

Digicert ONE із модулями Trust Lifecycle Manager, CertCentral Enterprise, Document Trust Manager, IoT Trust Manager і Software Trust Manager пропонує клієнтам комплексне рішення для керування безпекою програмного забезпечення та пристроїв IoT.

Інтеграція з DC1

Усі компоненти DC1 пропонують окремий API, тому вам не потрібно турбуватися про підключення. API дозволяє інтегруватися з будь-якою з ваших систем. DigiCert рішуче підтримує розробників і розробку програмного забезпечення, де підписування коду є обов’язковим. Він пропонує бібліотеки для всіх операційних систем і платформ розробки. Завдяки сучасному хеш-підписанню ви можете підписувати за допомогою KSP у Windows, за допомогою CryptoTokenKit (CTK) на платформі Apple; завдяки PKCS11 хеш-підпис підтримує Java, Android, Linux, Docker, OpenSSL, GPG, XML тощо. Інтеграція з існуючими технологічними платформами не є проблемою. DigiCert ONE призначений для сучасних компаній, які активно розвиваються за допомогою DevOps. Це дуже допоможе вам у захисті CI/CD.