Сервіс по управлінню PDF сертифікатами для підпису документів ПДФ PKI Public Key Infrastructure купити в Україні PKI Україна
Логотип департаменту безпеки WebTrust ТОВ Адграфікс

Безпечні електронні документи за допомогою DigiCert Managed PKI

PDF документ підписаний цифровим підписом

Перехід від паперових систем до електронних документів і робочих процесів може значно збільшити ефективність бізнесу, скоротити час роботи персоналу і підвищити задоволеність клієнтів. Але якщо вам потрібно повернутися до паперу для захисту підписів, ви втратите деякі з цих переваг, оскільки ви уповільнює друк і підписування, а потім факс, пошта, кур'єрська або скануюча і електронна пошта. Ці затримки складаються: в середньому для більшості робочих процесів потрібно як мінімум три підписи.

Сертифікати для підпису документів дозволяють додавати цифровий підпис в документ, підтверджуючи особу відправника. Цей підпис гарантує, що документ не був змінений, і що ви можете довіряйте його вмісту. На відміну від електронного підпису, цифровий підпис практично неможливо підробити.

Ви можете в повній мірі використовувати потенціал електронних документів за допомогою інфраструктури DigiCert ™ Managed Public Key Infrastructure (MPKI) для сертифікованих документів Adobe® Document Services (CDS). Цифрові сертифікати, видані MPKI, дозволяють вашій організації додавати цифрові можливості підписки до ваших електронних робочих процесів, заощаджуючи час і гроші.

Інтеграціяс Adobe Повна сумісність з екосистемою Adobe гарантує, що цифрові сертифікати, видані MPKI, можуть бути використані за допомогою стандартних підписів підпису PDF і перевірені будь-яким користувачем Adobe Acrobat, Adobe Reader або Adobe LiveCycle.
Спрощення впровадження Швидко і легко розгортати рішення для цифрового підпису без придбання додаткового обладнання або інфраструктури для управління цифровими сертифікатами. MPKI надає хмарне рішення, яке випускає і управляє цифровими сертифікатами для окремих осіб, відділів і компаній.
Масштабованість Цифрові сертифікати можуть бути розгорнуті на апаратних токенах, щоб забезпечити ручне цифрове підписування окремими особами або на апаратному модулі безпеки, щоб забезпечити інтеграцію з серверними додатками.
Посилення довіри Документ PDF з цифровим підписом підтверджує, хто підписав його, коли підписувач виконав підпис і чи змінився контент. Документи з цифровим підписом забезпечують довіру партнерів і аудиторів до електронних документів, підтверджуючи, що архівована документація є достовірною.
Підвищує продуктивність Документи з цифровим підписом усувають паперові файли, затримки і витрати, пов'язані з паперовими процесами, і скорочують час, необхідний для виконання бізнес-процесів.

Не тільки швидкість і економія витрат - MPKI для Adobe CDS також забезпечує нові рівні безпеки. Кожен раз, коли ви відкриваєте документ PDF, підписаний з надійним цифровим кодом від MPKI для Adobe CDS в Adobe Acrobat®, Reader® або LiveCycle®, ви можете перевірити ці три речі:

  1. Хто підписав документ
  2. Коли підписаний документ
  3. Змінено документ чи ні після підписання

Ці можливості роблять MPKI для Adobe CDS важливою підмогою для будь-якої організації або окремих осіб, бажаючих забезпечити цілісність контенту і безпеку для оптимізації обробки контрактів, форм, урядових документів, угод про нерозголошення (NDA), цитат, пропозицій, рахунків-фактур, тверджень, членства та інші великомасштабні транзакції. На додаток до того, щоб допомогти вам виконати свої власні стандарти внутрішнього контролю, це рішення також допоможе вам дотримуватися нормативних вимог, таких як HIPAA, the Gramm-Leach-Bliley Act, і Sarbanes-Oxley Act.

Як працюють цифрові підписи для документів

Відправник в цифровій формі підписує свій документ, використовуючи вбудований закритий ключ, який зберігається на токені. Сертифікат DigiCert Adobe Approved Trust List захищає документ в дорозі, щоб забезпечити його цілісність. Читач PDF аутентифікує документ, використовуючи відкритий ключ відправника, який вбудований в сертифікат.

Детальніше про сертифікати для підпису документів PDF і MS Word>>>